نتایج مسابقه استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه اعلام شد

[ad_1]

معاون منابع انسانی قوه قضائیه نتایج مسابقه کارکنان اداری قوه قضائیه را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه معاونت منابع انسانی به شرح زیر است:

نتایج آزمون کتبی استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه از طریق پروفایل کاربری داوطلبان در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir منتشر شد.

داوطلبان در صورت کسب حدنصاب قبولی در این آزمون به مرحله بعد که مدارک بررسی و قبول شده است می روند.

زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان که مدارک آنها مورد تایید قرار می گیرد متعاقباً از طریق استخدام قوه قضائیه محل خدمت منتخب اطلاع رسانی خواهد شد.

انتخاب افراد دوتوانمند در هر سمت (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) جهت انجام مصاحبه استخدامی، فقط از بین دارندگان حدنصاب آزمون کتبی که صلاحیت آنها بررسی و تایید شده است، بر اساس نمره کل آنها با وزن 40 درصد (چهل درصد). ) برای دروس عمومی و 60 درصد (شصت درصد) برای دروس تخصصی با احتساب امتیازات و سهمیه های قانونی هر سمت.

کسب حد نصاب در آزمون کتبی هیچ گونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی کند و دعوت از افراد دارای مدارک تایید شده برای مصاحبه تخصصی به ترتیب نمره کسب شده و حداکثر تا دو برابر ظرفیت پذیرش انجام می شود.

پس از انجام مصاحبه تخصصی، ارائه افراد به گزینش بر اساس نمره کل نهایی با وزن هفتاد درصد (70 درصد) برای آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (30 درصد) برای مصاحبه تخصصی و در نظر گرفتن با احتساب نمرات و “سهمیه های قانونی معادل ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) خواهد بود.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.