ممنوعیت صید در فصل تولید مثل و تخم ریزی در اهر

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس اداره حفاظت محیط زیست اهر از ممنوعیت صید در فصل تکثیر و تخم ریزی ماهی و آبزیان در این شهرستان خبر داد.

عبدالرضا کلانتری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به فصل تکثیر و تخم ریزی ماهیان و سایر آبزیان در زیستگاه طبیعی به ویژه سد ستارخان شهرستان اهر، هرگونه صید غیرمجاز با استفاده از تور یا قلاب ماهیگیری ممنوع است. ممنوع است.”

وی با اشاره به عدم صدور مجوز صید از شهروندان خواست در این زمان از صید هرگونه ماهی در زیستگاه طبیعی خود به ویژه در سد ستارخان خودداری کنند.

وی گفت: حفظ منابع طبیعی و آبزیان در اولویت قرار دارد و همکاران محیط بان شبانه روز برای حفظ و حراست از این منابع الهی بدون خستگی تلاش می کنند.

کلانتری با تاکید بر ممنوعیت صید و شکار ماهی، آبزیان و آسیب به حیات وحش افزود: در صورت هرگونه تخلف به ویژه صید در آب های طبیعی و سد شهرستان آستان با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

وی از همشهریان و دوستداران محیط زیست خواست با توجه به فصل تکثیر و تکثیر حیات وحش به ویژه فصل تخم ریزی ماهیان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز صیادی به ویژه در سد ستارخان سریعاً به مسئولان محیط زیست اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.