رجبی: شباب الاهلی ستاره است اما ما هم فولادی هستیم

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: شباب الاهلی ستاره و تیم قدرتمندی است اما ما هم فولادی هستیم و تا ثانیه آخر می جنگیم.

حمیدرضا رجبی در خصوص دیدار مقابل الغرافه گفت: در ابتدا این صعود را به مردم ایران و هوادارانمان تبریک می گویم، کار بزرگی انجام شده و خوشحالیم که هواداران از این عملکرد راضی هستند. بازی مقابل الغرافه بسیار سخت بود و در نیمه اول بازی همه چیز داشتیم و قبل از گل موقعیت هایی داشتیم و توپ و زمین را کاملا در اختیار داشتیم. تیم حریف در نیمه اول فرصتی نداشت و فکر می کنم اگر خوش شانس بودیم حداقل دو گل می زدیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در نیمه دوم بازی احساسی و انتحاری تیم الغرافه که برای صعود فقط به برد نیاز داشت، باعث شد عاقلانه بازی کنیم و توانستیم به خوبی تیم حریف را کنترل کنیم و همچنان. فرصتی برای گل بعدی داشتم.” نادقیق بودیم

رجبی در پایان گفت: مسابقات هنوز تمام نشده و در آخرین بازی باید به مصاف شباب الاهلی برویم. ما باید با تمرکز و انگیزه کامل در این جلسه شرکت کنیم. شباب الاهلی تیمی ستاره و قدرتمند است اما ما هم فولادی هستیم و تا آخرین ثانیه می جنگیم و انشالله مثل پنج بازی قبلی با بیشترین تمرکز و انگیزه بازی خواهیم کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.