حمل بیش از 4 میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 4 میلیون و 177 هزار و 584 تن کالا با 254 هزار و 274 سفر باری در سال 1400 توسط ناوگان باری در محدوده تحت پوشش جابجا شد. اداره کل .

تیمور باقری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در این مدت 70 شرکت حمل و نقل داخلی استان جابجا شده اند، گفت: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای جابجا شده در این مدت است.

وی حمل مایحتاج اولیه و نیازهای عمومی مردم را اولویت اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دانست و گفت: نصب ماشین آلات این اداره کل و همچنین تخلیه به موقع کالا از بندر چابهار با همکاری سایر استان ها به خوبی مدیریت شد تا وقفه ای در روند جابجایی کالا ایجاد نشود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان با قدردانی از زحمات رانندگان و فعالان کارگری در حوزه حمل و نقل جاده ای گفت: وضعیت فعلی حمل و نقل جاده ای عمومی کالا در سیستان. و بلوچستان کاملا عادی و روان است.

باقری در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 222 راننده، 7 هزار و 16 ناوگان باری با میانگین عمر بالای 15 سال و 3 پایانه بار در حوزه حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.