حدادی: مردم جهان به واقعیت جنایات رژیم صهیونیستی پی برده اند

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم در روز قدس با مشت های گره کرده پیام نابودی را به رژیم غاصب صهیونیستی می دهند.

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: نظام سلطه همواره در راستای تامین منافع رژیم صهیونیستی تحت رهبری یونایتد جنایتکار تلاش کرده است. ایالت ها.” رژیم صهیونیستی به کشتار مردم مظلوم فلسطین در گذشته ادامه می دهد و امروز بر همه مسلمانان جهان و ملت ایران اسلامی لازم است تا با حضور گسترده و حماسی در البرز از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند. قدس دیه مانند سال های گذشته.

وی گفت: نیاز به حمایت از مردم فلسطین امروز بیش از هر زمان دیگری است. رژیم استکباری با حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی آن را شرم آورتر کرد. حمله چند روز پیش رژیم غاصب صهیونیستی به مسجدالاقصی بار دیگر منجر به کشته و زخمی شدن مردم فلسطین و کودکان مظلوم شد.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز شاهد درگیری های داخلی در رژیم صهیونیستی هستیم. ما شاهد تقویت و مقاومت محور مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی هستیم و هر روز به نابودی این رژیم نزدیک‌تر می‌شویم. همه مردم جهان به این واقعیت رسیده اند که رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین ظلم کرده و جنایات آنها همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: مردم با حضور باشکوه در روز قدس و مشت های گره کرده پیام سنگینی به رژیم غاصب صهیونیستی می دهند که نابودی آن نزدیک است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.