بزرگداشت روز قدس برای ما امن است

[ad_1]

ایسنا/ همدان نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، ایجاد امنیت، دفاع از مستضعفان و اتحاد ملت را نتیجه بزرگداشت روز قدس دانست و گفت: هر چه بیشتر در مقابل تفکر ظالمانه بایستیم، بیشتر به عقب می رود. .

دکتر در گفت وگو با ایسنا، هادی بیگی نژاد با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: اگر روز قدس نباشد ظلم اسرائیل به جهانیان نشان داده نمی شود.

بیگی نژاد با بیان اینکه ثبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، فلسطین را به مردم جهان معرفی کرد، گفت: روز قدس روز دفاع از مظلوم و دفاع از حق است.

وی با تاکید بر اینکه مردم با نیت های مختلف در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند، افزود: هر فردی با هر نیتی که در راهپیمایی روز قدس شرکت می کند باید بداند که جشن روز قدس مانند سایرین نماد انقلاب است. از جمله 13 فوریه و شرکت در انتخابات برای ما امنیت را تامین می کنیم.

بیگی نژاد همچنین دفاع از مظلوم و اتحاد ملت را نتیجه بزرگداشت روز قدس دانست و افزود: هر چه در مقابل تفکر ظالمانه بایستیم بیشتر عقب نشینی می کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در دست گرفتن رسانه های جهان به منظور مدیریت افکار عمومی و مدیریت مردم از پروتکل های صهیونیستی است که آنها دنبال می کنند.

بیگی نژاد با تاکید بر اینکه جنگ جنگ است و مظلوم در هر کشوری مظلوم است، گفت: کشورهای غربی و صهیونیست ها از قربانیان جنگ اوکراین حمایت می کنند و از سوی دیگر افکار عمومی مظلومان فلسطین را متهم به مظلومیت می کنند. در جهان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.